1. februára 2023

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

Spartak umelá tráva – rozpis

Sobota 21.1. 2023                                      

U13-   Solčany                    10.00 h

U15 –  Soľčany                   12.00 h

U19 –  K.Ves                      14.00 h

Sobota 28.1. 2023                                     

U15 – Moravany                 10.00 h

U13 – Moravany                 12.00 h

V.Uherce-Továrniky            14.00 h

GFC – …………………            16.00 h

GFC – …………………            18.00 h

Sobota   4.2. 2023                                     

Drietoma-……………..            08.30 h

U19 – Kovarce                10.00 h

Továrniky-Vrbové               12.00 h

V.Uherce-N.Rudno             14.00 h

Biskupice-…………..             16.00 h

Sobota 11.2. 2023

Miezgovce- ………….             10.00 h

Továrniky-Jacovce              12.00 h

V.Uherce- Nedanovce        14.00 h

Biskupice- ……………            16.00 h

V.Hradná – …………..              18.00 h

Sobota 18.2. 2023

Miezgovce- …………..             10.00 h

Uhrovec-Nedanovce           12.00 h

V.Uherce-Lehota P/V          14.00 h

Biskupice-……………..            16.00 h

Sobota 25.2. 2023

U15- Topoľčany                      09.30 h

U13- Topoľčany                      11.00 h

Továrniky-Partizánske            12.00 h

V.Uherce-Krušovce                 14.00 h

Biskupice-……………               16.00 h

Sobota 4.3. 2023 

U9,10,11- Bučany                  09.00 h

Továrniky-…………                    12.00 h

V.Uherce-Košeca                   14.00 h

Biskupice-…………                    16.00 h

Nedeľa 22.2. 2023

D. Vestenice-Chynorany   10.00 h

Partizánske – Kanianka    13.00 h

Nedeľa 29.1. 2023

U19-  Žabokreky               10.00 h

Chynorany-Partizánske    13.00 h

Nedeľa   5.2. 2023

U15- Partizánske              09.30 h

U13- Partizánske              11.00 h

Kanianka-Chynorany        13.00 h

Skačany-………………        15.00 h

Nedeľa 12.2. 2023

D.Vestenice- Partizánske 11.00 h

U19- Partizánske             13.00 h

U17- Partizánske              14.30 h

Nedeľa 19.2. 2023

U19- Myjava                   09.30 h

U17-Myjava                    11.00 h

Kanianka-D.Vestenice   13.00 h

Skačany-Šimunovany     15.00 h

Nedeľa 26.2. 2023

U19-Uhrovec                  10.00 h

U17-Kanianka                 12.00 h

Sučany-N.Rudno            14.00 h

Nedeľa 5.3. 2023

U19- Pravotice              10.00 h

U15- Chrenová              12.00 h

U13- Chrenová              13.30 h

U17- Chrenová              14.30 h