26. apríla 2024

U13 – prípravný zápas 18.7.

1 min read

BN – Nováky 1 : 5 ( 0 : 2) , Filip Šínsky

Zapas s Novákmi bol po Partizánskom druhý, kde sa náš novovytvorený tím U13 stále len spoznáva i zohráva na veľkom ihrisku, kde je ešte vidieť, ze väčšine hráčov robí veľký priestor ešte problémy. Prvých 15 minút sme hrali so súperom vyrovnanú partiu a potom nás už ku koncu prvého polčasu zatlačili i fyzicky prehrávali a tomu zodpovedal i polčasový výsledok 0:2 pre hostí. Mali sme dobrý nástup do druhého polčasu, kde sme hneď v druhej minúte znížili na 1:2, kde náš gól vsietil Filip Šínsky. Nasledujúce minúty sa prelínala hra z jednej strany na druhú, kde bolo niekoľko nádejných streleckých pokusov na oboch stranách. Hostia nakoniec vyhrali 1:5, kde sme 3 góly dostali v posledných 10 minútach zápasu. Oproti prvému prípravnému zápasu bolo vidieť určité zlepšenie v súhre, ale pred chalanmi je ešte veľa práce v tréningovom procese, aby sa postupnými krokmi zlepšovali a tak posúvali i výsledkovo k všeobecnej spokojnosti.