muži: MFC Spartak – TJ Nafta Gbely 1 : 7 (1:4)

U19: ŠKF Sereď – MFC Spartak 2 : 0 (1:0)

U17: ŠKF Sereď – MFC Spartak 4 : 0 (2:0)

U15: PFK Piešťany – MFC Spartak 2 : 3 (0:1)

góly: Drienik, Maťas, Tamylovych

U13: PFK Piešťany – MFC Spartak 5 : 0 (0:0)

Jozef Nižňanský: Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov, kde sme prvý vedeli zo súperom držať krok a hrať vyrovnanú partiu. Defenzíva mužstva (a to myslím nie len obrancov) fungovala slušne. V útočnej fáze mi častokrát chýbalo väčšie sebavedomie, kde by si mohli chalani viac dovoliť jeden na jedného, aktívnejšia a častejšia streľba z akcií resp. zakončenie. Tam sme dokonca ustáli i 11tku, ktorá bola podľa mňa veľmi prísna na túto vekovú kategóriu. Druhý polčas sme dostali 2 rychlé góly a po početných zraneniach (Filo, Šínsky, Baláž, Janík), sme potom v podstate zápas už iba dohrávali.

V týždni sa na tréningoch pripravíme na najbližšieho súpera z Považskej Bystrice a odohráme aj prípravný zápas v Uhrovci.

U15B: MFC Spartak / H.Ozorovce – TJ OFK Dežerice 2 : 6 (1:2)

góly: Herian, Chovan

U11: FK Kľúčové – MFC Spartak 0 : 2 (0:0)

góly: Netopil, Klačko

U9: FK Kľúčové – MFC Spartak 3 : 2 (2:1)

góly: Divéky, Záhumenský

Marek Pristach: Škoda tohoto zápasu i keď si myslím, že sme si dnes zaslúžili minimálne ten bod. Na našu škodu sme zaspali úvod zápasu kde sme dostali dva góly. Viem, že niektorí z Vás ste sa hnevali na rozhodcu, samozrejme aj ja,že tam pískal sporné priame kopy na dostrel brány, ale bohužiaľ neporadíme si, musíme ich poraziť hrou. S pribúdajúcimi minútami sme sa dostávali do tempa a po individuálnej akcii sme gólom M. (Peliho) Zahumeského znížili na rozdiel jedného gólu. Ale na to všetko je pre nás trénerov dôležité, že sa snažíme zakladať od brankára postupný útok na rozdiel od hráčov Kľúčového kde len brankár vykopával loptu. Ja viem že vždy sa to nepodarí vždy na 100%, ale osobne si myslím, že je na čom stavať. V druhom polčase sme dostali nešťastný gól a opäť sme doťahovali. Po priamom kope sme sa aj my dočkali keď A. Diveky prízemnou strelou znížil stav na konečných 2:3. Dnes by chcel všetkým poďakovať za bojovnosť, musíme byť trpezlivý a pripraviť sa na ďalšie kolo a dobrým kolektívnym výkonom si užiť budúci zápas.