24. júna 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

U13: MFC Spartak – Lokomotíva Trnava 0:7 (0:5)

2 min read

Do zápasu sme vstúpili sľubne, keď sme hneď z prvej a druhej akcie výborným pressingom získali loptu na súperovej 16tke, v prvom prípade sa snažil prehodiť brankára hostí neúspešne Scheer a v druhom prípade váhal zo strelou pridlho Šinský a následnú prihrávku neprebral Lukáč. V ďalšiom priebehu prvého polčasu však dominoval súper a presadzoval sa stále  častejšie, z čoho nám nastrieľal postupne 5 gólov, najmä hráč Trnavy Kičín bol naozaj rozdielový, a strelil 4 z nich. Treba však povedať, že na brankárskom poste to z našej strany bolo až príliš nevýrazné.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, boli sme dôraznejší v súbojoch, dokázali sme zakombinovať  a dostávali sme sa častejšie pred súperovú 16tku, ale opäť tomu chýbalo lepšie riešenie finálnej fázy útoku. Druhý polčas bol oveľa lepší z našej strany, ale na súpera to nestačilo a skóroval ešte 2 x. Napriek výsledku by som chcel chlapcov za druhý polčas pochváliť.


Trnava je zaslúžene lídrom našej súťaže.

V doterajšiom priebehu súťaže nedokážeme výsledkovo ani herne konkurovať špičke tabuľky, ale sme vďační za túto konfrontáciu, lebo aj takéto zápasy nás posúvajú ďalej.


Budúci víkend cestujeme do Trebatíc.

VW