28. februára 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

U13: MFC Spartak – Lokomotíva Trnava 0:7 (0:5)

2 min read

Do zápasu sme vstúpili sľubne, keď sme hneď z prvej a druhej akcie výborným pressingom získali loptu na súperovej 16tke, v prvom prípade sa snažil prehodiť brankára hostí neúspešne Scheer a v druhom prípade váhal zo strelou pridlho Šinský a následnú prihrávku neprebral Lukáč. V ďalšiom priebehu prvého polčasu však dominoval súper a presadzoval sa stále  častejšie, z čoho nám nastrieľal postupne 5 gólov, najmä hráč Trnavy Kičín bol naozaj rozdielový, a strelil 4 z nich. Treba však povedať, že na brankárskom poste to z našej strany bolo až príliš nevýrazné.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, boli sme dôraznejší v súbojoch, dokázali sme zakombinovať  a dostávali sme sa častejšie pred súperovú 16tku, ale opäť tomu chýbalo lepšie riešenie finálnej fázy útoku. Druhý polčas bol oveľa lepší z našej strany, ale na súpera to nestačilo a skóroval ešte 2 x. Napriek výsledku by som chcel chlapcov za druhý polčas pochváliť.


Trnava je zaslúžene lídrom našej súťaže.

V doterajšiom priebehu súťaže nedokážeme výsledkovo ani herne konkurovať špičke tabuľky, ale sme vďační za túto konfrontáciu, lebo aj takéto zápasy nás posúvajú ďalej.


Budúci víkend cestujeme do Trebatíc.

VW

Možno ste zmeškali ...

1 min read
2 min read