23. apríla 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

Dohrávka 17.kolo II. liga starších žiakov U15 MFC Spartak-Nitra Chrenová 4:0 (2:0)

1 min read

V druhej jesennej dohrávke naši chlapci nadviazali na minulotýždňový výborný výkon s prvou Galantou (2:2), len v prvom polčase, kedy sme mali jasne navrch a súperovo konto zaťažili dvomi presnými zásahmi Zaťka v 13´a Špidlíka v 20´. Pri troche streleckého šťastia sme však mohli zo šancí Zaťka, Špidlíka, Heriana, Marka atd. vyťažiť podstatne viacej.
V druhom polčase sme sa uspokojili s dvojgólovým vedením a predvádzali priemerný výkon. Súper to vycítil a mohli sme v 58´ na to doplatiť, ale Oliver Hinca pri tutovke súpera predviedol výborný zákrok a strelu k tyčke vyrazil na roh. V závere zápasu sme však využili otvorenie hry súpera a v 68´resp.70´ strelili Chovanom a Špidlíkom ďalšie dva góly a upravili na konečných 4:0.
Našim chlapcom po plnom bodovom zisku patrí 15 priečka. O týždeň v nedeľu v 18.kole jarnej časti doma privítame chlapcov z Topoľčian, ktorí bojujú o čelo tabuľky. Veríme, že naši chlapci zopakujú výkon proti Galante a súperovi vrátime prehru z jesennej časti (2:1) a budeme im viac ako vyrovnaným súperom.