24. júna 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

PRÍPRAVNÉ ZÁPASY NA VUT MFC Spartak- ZIMNÁ PRÍPRAVA

1 min read

13.1. KANIANKA – CHYNORANY ZSFZ pohár 10.00 – 12.00
20.1. BN U19 – LEVICE 11.00 – 13.00
20.1. BN U17 – LEVICE 13.00 – 15.00
21.1. BN U15 – ČASTKOVCE 11.00 – 13.00
21.1. BN U13 – ČASTKOVCE 13.00 – 15.00
27.1. KANIANKA – NEDANOVCE ZSFZ pohár 11.00 – 13.00
27.1. GFC ženy – BRNO 13.00 – 15.00
27.1. BN U15 – NOVÁ DUBNICA 15.00 – 16.30
27.1. BN U13 – NOVÁ DUBNICA 16.30 – 17.30
28.1. BN U19 – PARTIZÁNSKE 11.00 – 13.00
28.1. BN U17 – PARTIZÁNSKE 13.00 – 15.00
3.2. BN U19 – CHRENOVÁ 9.00 – 11.00
3.2. BN U17 – CHRENOVÁ 11.00 – 13.00
3.2. GFC juniorky – ZLÍN 13.00 – 14.30
3.2. GFC žiačky – ZLÍN 14.30 – 16.00
3.2. BISKUPICE – SVINNÁ 16.00 – 18.00
3.2. PEČEŇANY – D. NAŠTICE 18.00 – 20.00
4.2. H. OZOROVCE – 9.00 – 11.00
4.2. BN U15 – MORAVANY 11.00 – 12.30
4.2. BN U13 – MORAVANY 12.30 – 14.00
4.2. ŽABOKREKY – UHROVEC 14.00 – 16.00
4.2. SKAČANY – 16.00 – 18.00
4.2. BN muži – ZBEHY 18.00 – 20.00
10.2. BN U15 – PARTIZÁNSKE 9.30 – 11.00
10.2. BN U13 – PARTIZÁNSKE 11.00 – 12.30
10.2. KANIANKA – PARTIZÁNSKE ZSFZ pohár 13.00 – 15.00
10.2. KRÁSNA VES – DEŽERICE 15.00 – 17.00
10.2. BISKUPICE – BYSTRIČANY 17.00 – 19.00
10.2. D. NAŠTICE – NOVÁ DUBNICA 19.00 – 21.00

11.2. BN U19 – Rybany muži 9.30 – 11.00
11.2. BN U17 – Rybany dorast 11.00 – 13.00
11.2. MIEZGOVCE – H. OZOROVCE 13.00 – 15.00
11.2. ŽABOKREKY – Z. KOSTOĽANY 15.00 – 17.00
11.2. SKAČANY – NEDANOVCE 17.00 – 19.00
17.2. BN U19 – KRÁSNA VES muži 9.00 – 11.00
17.2. BN muži – DOLNÉ VESTENICE 11.00 – 13.00
17.2. ZSFZ pohár 13.00 – 15.00
17.2. UHROVEC – N. SUČANY 15-00 – 17.00
17.2. BISKUPICE – DUBODIEL 17.00 – 19.00
17.2. V. HRADNÁ – PRAVOTICE 19.00 – 21.00
18.2. H. OZOROVCE – 9.00 – 11.00
18.2. BN U15 – CHRENOVÁ 11.00 – 13.00
18.2. BN U13 – CHRENOVÁ 13.00 – 15.00
18.2. ŽABOKREKY – LUDANICE 15.00 – 17.00
18.2. SKAČANY – DIVIACKA NOVÁ VES 17.00 – 19.00
24.2. H. OZOROVCE – V. HRADNÁ 9.00 – 11.00
24.2. BN U19 – LEHOTA p.V. 11.00 – 13.00
24.2. BN U17 – LEHOTA p.V. 13.00 – 15.00
24.2. KRÁSNA VES – KOVARCE 15.00 – 17.00
24.2. SKAČANY – V. BIELICE 17.00 – 19.00
24.2. …………………………….. 19.00 – 21.00
25.2. BN U15 – SOLČANY 9.30 – 10.45
25.2. BN U13 – SOLČANY 10.45 – 12.00
25.2. BN muži – BISKUPICE 12.00 – 14.00
25.2. MIEZGOVCE – KĽAČNO 14.00 – 16.00
25.2. UHROVEC – 16.00 – 18.00
25.2. DIVIACKA NOVÁ VES – OPATOVÁ n.V. 18.00 – 20.00
2.3. BN U19 – BYSTRIČANY muži 11.00 – 13.00
2.3. BN U17 – BYSTRIČANY dorast 13.00 – 15.00
2.3. BISKUPICE – V. HRADNÁ 15.00 – 17.00

2.3. BN muži – KOVARCE 17.00 – 19.00
3.3. BN U15 – LEHOTA p.V. 11.00 – 13.00
3.3. BN U13 – LEHOTA p.V. 13.00 – 15.00
3.3. ŽABOKREKY – KLÁTOVÁ NOVÁ VES 15.00 – 17.00
10.3. BN muži – Rybany 14.30 – 16.30