29. apríla 2024

U13 Partizánske – BN

2 min read

V prvom kole sme sa stretli s TJ Tempo Partizánske na ich pôde. Domáci nás predčili hlavne v jednoduchosti, priamočiarosti, v zdravej agresivite a hlavne v rýchlostných parametroch u niektorých skvelých individualít. My sme zaostali za výkonom z utorka, kedy sme boli oveľa futbalovejší proti akadémiam MFK Ružomberok a AS Trenčín, kde sme ale hrali vo formáte 8plus1. Vidieť, že potrebujeme viacej času na to, aby sme sa zorientovali na veľkom ihrisku a vo formáte 11:11. Hlavne nám chýba lepšia spolupráca jednotlivých hráčov, blokov a formácií v útočných či obranných herných kombináciách na väčšiom priestore. 2 góly sme inkasovali v prvých 5 minútach po individuálnych chybách pred vlastným pokutovým územím, kde sme riešili situáciu 1:1 veľmi zle, následne sme neprepli do defenzívy a hráči v obrannej línii sa nestihli zabezpečiť a zakrižovať. Tieto prvky máme v tréningovom procese ešte krátko a nevieme ich prenášať do zápasu. Druhý polčas bol z našej strany už lepší, vytvorili sme si aj niekoľko šancí, ale premeniť sme nedokázali žiadnu.
TJ Tempo Partizánske – MFC Spartak U13 5:0 (4:0)

Naše B družstvo zložené z hráčov U13 taktiež podľahlo v prípravnom zápase mixu U15 Podlužanom.
V následujúcom kole privítame doma Nové Zámky.