27. apríla 2024

Vydarený vstup mládežnických mužstiev do jarnej časti 2024

2 min read

Po viac ako štvormesačnej prestávke sa nám rozbehli futbalové súťaže jarnej časti 2024. Naši chlapci po dobrej zimnej príprave vykročili do druhej polovice súťaže správnou nohou a zabodovali naplno.

V 14. kole sme si zmerali na hlavním ihrisku AS Trenčín svoje sily so Záblatím.

U19 Záblatie – MFC Spartak 0:3 góly: Diveky 2, D. Marko
Našim chlapcom po plnom zásahu patrí v tabuľke 7. miesto ( 18b / 31:33)
U17 Záblatie- MFC Spartak 0:8 góly: Herian 3, O.Hinca 2, J.Hinca, Bacho, Makovník.
Našim mladým talentom patrí v tabuľke 5. miesto ( 23b / 42:29)

V 16. kole II. ligy starších žiakov sme na domácím trávniku privítali chlapcov z Galanty. Vo vyrovnanom pre nás šest bodovom zápase sme za chladného počasia po dobrom výkone o zaslúženom vysokom víťazstve rozhodli v druhom polčase.

U15 MFC Spartak – Slovan Galanta 4:1 (2:1) góly: Kšiňan 2, Bujna, Scheer
Po cennom víťazstve sme sa v tabuľke posunuli na 9. miesto (19b / 26:34)
U13 MFC Spartak – Slovan Galanta 3:1 ( 0:0) góly: Duranka, Klačko
Našim mladším žiakom patrí 7. miesto (27b 34:23)

Turnaj prípraviek
V sobotu 9. marca sme na domácím ihrisku mali možnosť vidieť aj zápasy starších prípraviek (U10 a U11). Počas turnaja „Pristo cup“ si zmerali svoje sily mužstva Spartaka Myjavy, Interu Bratislavi, Tempa Partizánskeho a domácích MFC Spartak.

Mužský futbal
V generálke na jarnú časť 9. ligy ObFZ Prievidza naši muži remizovali doma s TJ Rybany 2:2, keď sa strelecky za nás presadili Kmeťo a Langer.
V 17. kole 17.3. 2024 o 14.30 hod. privítáme na domacom ihrisku s umelou trávou mužstvo TJ Iskra Radobica