28. februára 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

Muži začali tréningový proces

2 min read
Neľahkú úlohu, za 2 týždne zostaviť A-mužstvo Spartaku, sa podarilo v rámci možností zvládnuť. Oslovených bolo viacero hráčov, pomocnú ruku nám podali aj kluby z okolitých obcí, ktoré nám uvoľnili niektorých svojich hráčov na hosťovanie. Príkladom sú obce D.Vestenice, Šimonovany či Miezgovce. Aj touto cestou sa im chceme poďakovať.
Tréningový proces A-mužstva začal ešte len v utorok 1. augusta, prítomných bolo 8 hráčov. Na druhom tréningu sa zúčastnilo 11 hráčov (vrátane brankára). Aktuálna súpiska samozrejme obsahuje viac hráčov, ale zvyšných 4-5 hráčov z dôvodu dovoleniek a letných brigád absentovalo.
Trénerom súčasného kádra MFC Spartak sa z dôvodu časovej tiesne stal jeho odchovanec Ing. Stanislav Mikloš, ktorý je zároveň manažérom klubu. Jeho úlohou bude čo najskôr skĺbiť tím a pripraviť hráčov po kondičnej i hernej stránke.
Prvý zápas odohrá naše A-mužstvo 12. augusta o 17:00 h. (sobota) na ihrisku v Radobici, 1. kolo hrané 5.,6. augusta z dôvodu nepárneho počtu účastníkov 9.ligy mal MFC Spartak voľný deň. Najbližší domáci zápas odohráme 20.augusta o 17:00 h. (nedeľa) s mužstvom TJ Sokol Šišov, na ktorý chceme všetkých fanúšikov MFC Spartak srdečne pozvať. Vstupné bude symbolicky dobrovoľné. Pre tých verných budú pripravené v predaji permanentky na všetky domáce zápasy jesennej časti (viac info na tel. č. 0910 155 885). Srdcom spartakovci, ale aj všetci obyvatelia nášho mesta, držte nám palce.

Možno ste zmeškali ...

1 min read
2 min read