24. júna 2024

Mestský FC Spartak

Spoločne pre futbal …

Muži začali tréningový proces

2 min read
Neľahkú úlohu, za 2 týždne zostaviť A-mužstvo Spartaku, sa podarilo v rámci možností zvládnuť. Oslovených bolo viacero hráčov, pomocnú ruku nám podali aj kluby z okolitých obcí, ktoré nám uvoľnili niektorých svojich hráčov na hosťovanie. Príkladom sú obce D.Vestenice, Šimonovany či Miezgovce. Aj touto cestou sa im chceme poďakovať.
Tréningový proces A-mužstva začal ešte len v utorok 1. augusta, prítomných bolo 8 hráčov. Na druhom tréningu sa zúčastnilo 11 hráčov (vrátane brankára). Aktuálna súpiska samozrejme obsahuje viac hráčov, ale zvyšných 4-5 hráčov z dôvodu dovoleniek a letných brigád absentovalo.
Trénerom súčasného kádra MFC Spartak sa z dôvodu časovej tiesne stal jeho odchovanec Ing. Stanislav Mikloš, ktorý je zároveň manažérom klubu. Jeho úlohou bude čo najskôr skĺbiť tím a pripraviť hráčov po kondičnej i hernej stránke.
Prvý zápas odohrá naše A-mužstvo 12. augusta o 17:00 h. (sobota) na ihrisku v Radobici, 1. kolo hrané 5.,6. augusta z dôvodu nepárneho počtu účastníkov 9.ligy mal MFC Spartak voľný deň. Najbližší domáci zápas odohráme 20.augusta o 17:00 h. (nedeľa) s mužstvom TJ Sokol Šišov, na ktorý chceme všetkých fanúšikov MFC Spartak srdečne pozvať. Vstupné bude symbolicky dobrovoľné. Pre tých verných budú pripravené v predaji permanentky na všetky domáce zápasy jesennej časti (viac info na tel. č. 0910 155 885). Srdcom spartakovci, ale aj všetci obyvatelia nášho mesta, držte nám palce.